Włącz JavaScript, by w pełni cieszyć się funkcjonalnościami strony.

REKLAMA

 • LOGOTYPY

  Jesteśmy w stanie zaprojektować różne elementy graficzne poczynając od detalu graficznego przez ikony do logotypu włącznie:

 • RETUSZ ZDJĘĆ

  Otrzymane zdjęcia (od Klienta, z banku zdjęć lub innego źródła) wymagają obróbki do dalszej pracy. Obrabiamy zdjęcia do zastosowania w Internecie, do druku offsetowego, do druku cyfrowego itp. Poprzez obrobienie zdjęcia rozumiemy, kadrowanie, skalowanie, korektę kolorystyczną, retusz, fotomontaż, optymalizację pod określone media.

 • ŁAMANIE TEKSTÓW

  Jest to praca nad samym tekstem, która obejmuje zastosowanie do danego tekstu z jednej strony zasad pisowni języka polskiego z drugiej zaś znajomości typografii. Znajomość języka polskiego, choć na róznym poziomie to jednak występuje powszechnie, co do typografii to jest dokładnie odwrotnie. Nie bez znaczenia dla odbiorcy tekstu jest odpowiednio dobrana czcionka, co do wielkości i rodzaju, odstępy pomiędzy wierszami i literami oraz cały szereg innych zagadnień dotyczących typografii. Są to rzeczy, na które odbiorca tekstu nie zwraca uwagi świadomie, ale które mają duży wpływ na łatwość czytania i odbioru danego materiału.

 • WIZYTÓWKI I PAPIER FIRMOWY

  Naturalną kompetencją firmy zajmującej sie poligrafią jest umiejetność projektowania wszystkiego co może wyprodukować. Wizytówki, papiery firmowe, okładki, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, książki - po prostu wykonujemy projekty graficzne tych prac.

 • STANDARDY WIZUALNE

  Na podstawie otrzymanych od Klienta elementów graficznych (lub opracowanych na jego zlecenie) mozemy stworzyć caly system identyfikacji wizualnej.

 • MATERIAŁY MULTIMEDIALNE

  Poprzez elementy komunikacji elektronicznej rozumiemy takie produkty jak: pliki i formularze PDF, banery do zastosowania w Internecie, różnego rodzaju prezentacje elektroniczne. Są to produkty, które zaczynają i kończą swoje życie na monitorze komputera, nigdy nie materializują sie w formie fizycznej.